Terem I.

Időpont Hétfó Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

08:00

08:00 – 09:00
Iskola előkészítő
max. 4 fő

08:00 – 09:00
Iskola előkészítő
max. 2 fő

08:00 – 12:00
Félnapos iskola
előkészítő
terápiás kutyával
csoportos

08:30 – 10:00
Alapozó terápiás
iskola előkészítő
csoportos

09:00

09:30 – 11:00
Babamasszázs
csoportos

09:30 – 10:15
Gitár Gizi
zenefoglalkozása
csoportos

09:00 – 09:45
Bölcsis torna
csoportos

10:00

10:00 – 10:45
Bölcsis torna
csoportos

11:00

11:00 – 11:45
Bölcsis torna
csoportos

12:00

12:00 – 13:00
Felmérések

12:15 – 13:15
Játék és meditáció
hangtálakkal
csoportos

13:00

13:00 – 14:00
Felmérések

13:30 – 14:30
Játék és meditáció
hangtálakkal
csoportos

14:00

14:00 – 15:00
Iskola előkészítő
csoportos

14:30 – 15:30
Játék és meditáció
hangtálakkal
csoportos

15:00

15:00 – 15:45
Tartásjavítás és
lúdtalptorna
csoportos

15:45 – 16:35
Szenzoros –
Ayres-DSZIT
mozgásfejlesztés

terápiás kutyával
csoportos

15:45 – 16:35
Szenzoros –
Ayres-DSZIT
mozgásfejlesztés

csoportos

15:30 – 16:30
Játék és meditáció
hangtálakkal
csoportos

16:00

16:30 – 17:30
Alapozó terápia
fejlesztő torna
csoportos

16:40 – 17:30
Szenzoros –
Ayres-DSZIT
mozgásfejlesztés

terápiás kutyával
csoportos

16:30 – 17:30
Alapozó terápia
fejlesztő torna
csoportos

16:40 – 17:30
Szenzoros –
Ayres-DSZIT
mozgásfejlesztés

csoportos

16:30 – 17:15
Gyerekjóga
csoportos

17:00

17:40 – 18:40
Alapozó terápia
fejlesztő torna
csoportos

17:40 – 18:30
Komplex
mozgásfejlesztés
csoportos

17:40 – 18:40
Alapozó terápia
fejlesztő torna
csoportos

17:40 – 18:30
Komplex
mozgásfejlesztés
csoportos

17:15 – 18:00
Gyerekjóga
csoportos

18:00

Terem II.

Időpont Hétfó Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

08:00

08:00 – 09:00
Iskola előkészítő
max. 4 fő

08:00 – 08:50
Szenzoros-Ayres-
DSZIT
mozgásfejlesztés

csoportos

09:00

09:00 – 09:50
Szenzoros-Ayres-
DSZIT
mozgásfejlesztés

csoportos

10:00

10:00 – 10:50
Szenzoros-Ayres-
DSZIT
mozgásfejlesztés

csoportos

11:00

12:00

13:00

13:00 – 13:45
TSMT
egyéni

13:00 – 13:45
TSMT
egyéni

14:00

14:00 – 14:45
TSMT
egyéni

14:00 – 14:45
TSMT
egyéni

14:00 – 14:45
TSMT
egyéni

15:00

15:00 – 15:45
TSMT
csoportos

15:30 – 16:30
Alapozó
csoportos

15:00 – 15:45
TSMT
csoportos

15:30 – 16:30
Alapozó
csoportos

15:00 – 15:45
Tartásjavítás és
lúdtalptorna
csoportos

16:00

16:00 – 16:45
TSMT
terápiás kutyával
csoportos

16:45 – 17:30
TSMT
csoportos

16:00 – 16:45
TSMT
csoportos

16:45 – 17:30
TSMT
csoportos

16:45 – 17:30
TSMT
csoportos

17:00

17:00 – 17:45
TSMT
terápiás kutyával
csoportos

17:00 – 17:45
TSMT
csoportos

17:40 – 18:25
TSMT
csoportos

18:00

17:45 – 18:45
TSMT
egyéni

17:45 – 18:45
TSMT
egyéni

Kisterem

Időpont Hétfó Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

08:00

09:00

9:00 – 10:00
Logopédia

9:00 – 10:00
Logopédia

10:00

10:00 – 10:45
Logopédia

10:00 – 10:45
Logopédia

11:00

11:00 – 11:45
Logopédia

11:00 – 11:45
Logopédia

12:00

13:00

13:00 – 14:00
Pszichológus

14:00

14:30 – 15:15
Logopédia

14:00 – 14:45
Tanulási nehézség
terápia

egyéni

14:00 – 14:45
Logopédia

14:30 – 15:30
Felmérések

14:00 – 15:00
Pszichológus

15:00

15:30 – 16:15
Logopédia

15:00 – 15:45
Iskola előkészítő
csoportos

15:00 – 15:45
Logopédia

15:30 – 16:30
Felmérések

15:00 – 16:00
Pszichológus

16:00

16:30 – 17:15
Logopédia

16:00 – 16:45
Iskola előkészítő
csoportos

16:00 – 16:45
Logopédia

16:30 – 17:00
Felmérések

16:00 – 17:00
Pszichológus

17:00

17:30 – 18:15
Logopédia

17:00 – 17:45
Iskola előkészítő
csoportos

18:00